Özel Tasarım Çelik Kapı / Projeye ve Kişiye özel çelik kapı imalatı: Zor Beğenenlere!
Deco Çelik Kapı
22.04.2019 / 17:52
Deco Çelik Kapı Çelik Kapı | Çelik Kapılar | Yasal Uyarı | Marka İlkeleri ANA SAYFA 
 
DECO ÇELİK KAPI
Çelik Kapı ModelleriÇelik Kapı Modelleri
Daire KapılarıDaire Kapıları
Villa KapılarıVilla Kapıları
Parmak İzi KilitParmak İzi Kilit
Çelik Zırh SistemiÇelik Zırh Sistemi
Çelik Kapı KilitleriÇelik Kapı Kilitleri
Çelik Kapı AksesuarÇelik Kapı Aksesuar
Çelik Kapı KılavuzuÇelik Kapı Kılavuzu
KurumsalKurumsal
ReferanslarReferanslar
Site HaritasıSite Haritası
DECO SHOWROOMDECO SHOWROOM
Bize UlaşınBize Ulaşın


Worldcard
Worldcard ve

Garanti Bonus

Garanti Bonus'a
6 Taksit


Deco Çelik Kapı Klavuzu


Deco Çelik Kapı
Çelik Kapı
<strong>Özel Tasarım Çelik Kapılar</strong> Özel Tasarım Çelik Kapılar
Çelik Kapı

Özel Tasarım Çelik Kapı

Deco Çelik Kapı bünyesinde, kişiye ve projeye özel tasarım yapma ya da modeller üzerinde oynama ayrıcalığına sahipsiniz. Biz size bu konularda da sonuna kadar yardıma hazırız. Firma katalogları ve web sitemizde sergilenen modeller, örnek anlamındadır.

 Özel Tasarım Villa Kapısı / özel villa çelik kapıları / DECO ÇELİK KAPI/ Kişiye ve projeye özel tasarım Çelik Kapı Cemile Daşer, villa dekore edip satan, oldukça titiz bir mimar-dekoratör. Birçok çelik kapı firmasını gezdikten sonra, Deco Çelik Kapı 'ya geldi. Deco Çelik Kapı ortaklarından Cemal Ünlü'nün de kendisi gibi işini doğru yapmazsa uykuları kaçan bir obsesif olduğunu anladığında rahat bir nefes aldı.

Bayan Daşer, tamamen kendisinin tasarladığı bu villa kapısının gerek ölçü gerek imalat gerekse montaj aşamalarında birebir bulundu. Özellikle imalat aşamasında heyecanla neredeyse her gün atölyemize uğradı.

Sade ve asil görüntüsüyle minimalist bir çizgiyi yansıtan yandaki villa kapısı, bir Cemile Daşer tasarımıdır. O artık sattığı villalar için ne zaman isterse, çizdiği Özel Tasarım Çelik Kapı / DECO ÇELİK KAPItasarıma sadık kalınarak güvenli bir villa çelik kapısı yaptırabileceğini bilmenin rahatlığını yaşıyor.

Yandaki çelik kapı, bir müşterimizin yeni ev alan arkadaşına hediye etmek amacıyla kendi tasarladığı kişiye özel bir çelik kapı projesidir. Bu kapının iç bölümü de aynı desenle şekillenmiştir.

Elbetteki biz bu desenin öyküsünü de manasını bilemiyoruz. Ama kapıyı monte ettiğimiz ev sahibinin gözlerinin yaşardığını söylebiliriz!

Bu iki arkadaş arasındaki bu sır ve bu kapı, çok uzun yıllar boyu konuşulacak. Çünkü imalat ve montaj kurallarına birebir uymayı prensip edinen Deco Çelik Kapı tarafından yapıldı. Deco Çelik Kapı: Özel tasarım Çelik Kapı uygulamalarında çözüm ortağınız..

Özel tasarım kapı / Zor Beğenenlere!.. DECO ÇELİK KAPIBu taş desenli çelik kapı, bir müşterimizin, yapı mamülleri satan bir merkezde görerek, müstakil binasına nasıl uygulayabileceğini uzun uzun düşünerek ortaya çıkardığı bir tasarımdır.

Taş desenli bu çelik kapı, pervazlarında paslanmaz çelik kullanılmıştır. Bizi de şaşırtan bir şekilde, müstakil yapı ile inanılmaz bir uyum arz eden taş desenli, paslanmaz pervazlı çelik kapı, müşterinin öngördüğü gibi yapıya otantik-modern bir hava katmıştır.

Bu çelik kapı resmini internet sitemize koyar koymaz, çelik kapı modellerinde yeni soluk arayan zor beğenenlerin büyük ilgisiyle karşılaştığını ve çeşitli taş desen renklerinde birçok villa kapısı imal ettiğimizi belirtelim.

Ayrıca bütün çelik kapı firmalarının da kataloglarına dahil ettikleri sıradışı bir model olma özelliğini korumaktadır.

Özel Tasarım Çelik Kapılarİlizyonist
adını verdiğimiz bu model de yine değerli bir müşterimizin kişisel bir tasarımdır.

Gözetleme dürbününün çevresini saran ve gittikçe genişleyen çemberler, bir arada bir hedef tahtası gibi görünüyor. Bu ilgi çekici modelin daha ön planda kalması için, kapı, abartısız krom aksesuarlarla desteklendi.

Tamamen kullanıcının espri anlayışı ile şekillenen bu kişisel tasarım da bu haliyle koleksiyonumuza renk kattı.

Zira diğer çelik kapı müşterilerinin de en azından ne anlama geldiğini sıkça sorduğu bir model oldu:)


 Deco Çelik Kapı / Tüm hakları saklıdır | © 2006 - 2019 | Bilpro Bilgi Teknolojileri 
 Tüm içerik yazı ve resimler Deco Çelik Kapı'ya aittir. İzinsiz kullanılması durumunda yasal işlem yapılacaktır.